Dijital Otomasyon ve EntegrasyonDijital Otomasyon ve Entegrasyon
Yazılım Çözümleri |
Dijital Otomasyon ve Entegrasyon
Deneyimli Yazılım Ekibimizle Müşteri Özel Projeler

Dijital Otomasyon ve Entegrasyon

BBS, dijital otomasyon konusunda geniş ve uzman yazılım kadrosu ile özellikle IBM yazılım ürünleri kullanarak müşterilere uzun yıllardır “kalıcı çözümler” sunmaktadır. Projelerinde her biri kendi kategorisinde pazar lideri olan başta IBM yazılım ürünlerini tercih etmektedir. Gerektiğinde ihtiyacına göre müşteriye özel geliştirmeler yapmaktadır. Deneyimli yazılım destek ekipleri ile sistem güncellemeleri ve periyodik bakım & destek hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca yazılım ve lisans tedarik hizmeti de sunmaktadır.

IBM Dijital İş Otomasyonu (IBM Digital Business Automation)

IBM Business Automation Workflow, iş operasyonlarının tüm yönlerini dijitalleştirirken işinizle ilgili gerçek zamanlı içgörü sağlayan çeşitli ürün tekliflerini içeren IBM Dijital İş Otomasyonu platformunun bir parçasıdır. IBM Dijital İş Otomasyonu, tekrarlayan insan görevlerini, içerik yönetimini, süreç iş akışlarını, veri yakalamayı ve iş kararlarını otomatikleştiren esnek bir otomasyon platformudur.

Aşağıdaki diyagramda IBM Dijital İş Otomasyonu'ndaki olanaklar gösterilmektedir.

Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.