IBM Cloud Pak for IntegrationIBM Cloud Pak for Integration
Yazılım Çözümleri | Dijital Otomasyon ve Entegrasyon|
IBM Cloud Pak for Integration
IBM Cloud Pak for Integration ile Bütünleştirme Süreçlerinizi Optimize Edin

IBM Cloud Pak for Integration

IBM Cloud®Pak for Integration (CP4I), geleneksel ve modern bütünleştirme stillerinin optimum karışımını içeren ve yapay zeka ile otomasyonu entegre eden eksiksiz bir hibrit bütünleştirme platformudur. API'ler olarak iş verilerinin ve varlıkların kilidini açın ve çok çeşitli teknoloji uç noktalarını yönetin, güvenliğini sağlayın ve sosyalleştirin.
 
IBM Cloud Pak Ne İçin Kullanılıyor: IBM Cloud® Pak'lar, hibrit bulut ortamı için tasarlanmış yapay zeka destekli yazılımlardır. Bu sayede müşteriler, yeteneklerden, güvenlikten ve dayanıklılıktan ödün vermeden iş süreçlerini otomatikleştiriyor, tahmin ediyor, optimize ediyor ve iş modellerini daha hızlı bir şekilde modernleştiriyor.
 
Cloud Pak ile Bütünleştirme Nedenleri: IBM Cloud Pak for Integration, uygulamalarınızı ve verilerinizi birden çok bulutta verimli bir şekilde bağlamak için eksiksiz bir bütünleştirme yetenekleri seti sunar. Çevik entegrasyonu desteklemek için uygun kurumsal modeller ve yönetişim uygulamaları kurabilirsiniz. Entegrasyon mimarinizin yönetimini basitleştirebilirsiniz.
 
Entegrasyon İçin Cloud Pak'taki Ürünler: Kurumsal düzeyde bir Linux® işletim sistemi, konteyner çalışma zamanı (runtime), ağ iletişimi, izleme (monitoring), konteyner kaydı (registry), kimlik doğrulama ve yetkilendirme çözümleri içerir.
 
Veriler için Cloud Pak'ın Ana Kullanım Durumu: Veriler için Cloud Pak, silolar, veritabanları ve bulutlar arasında dağıtılmış olsa bile verilerinizi yönetmeyi kolaylaştırır. Veri modernizasyonu kullanım senaryosunu destekleyen hizmetleri kurduğunuzda, gereksiz veri oluşturmadan verilere gerçek zamanlı ve ölçekte self servis erişimi etkinleştirmek için verileri sanallaştırabilirsiniz.
 
IBM Cloud Ne için En İyisi: IBM Cloud, görev açısından kritik iş yüklerini çalıştırmak için hızlı teslimata yönelik başarısı kanıtlanmış mimari desenler ve yöntemlerle daha yüksek düzeylerde uyumluluk, güvenlik ve yönetim sağlayan çözümler sağlar.
 
IBM Cloud Üzerinde Bulut Paketleri Kullanmanın Avantajları: IBM Cloud Pak çözümleri, bildiğiniz ve güvendiğiniz bir kaynaktan olup, kurumsal uygulamalar için yüksek kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve sürekli bakım sağlayan modern bir Kubernetes tabanlı orkestrasyon platformunda yüksek kaliteli, konteyner tabanlı kurumsal yazılımları çalıştırmanın kolay ve güçlü bir yolunu sağlar.
 

IBM Cloud Pak for Integration ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Uygulamaları kolayca birbirine bağlar.
  • Bulut ve Şirket İçi (On-Prem) uygulamaların değerini ortaya çıkarmak için API'ler oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olur.
  • API'lerinizi büyütür, optimize ederek iyileştirilmesini sağlar.
  • Gerçek zamanlı olarak olaylara yanıt olarak bir dizi eylemi tetikleyerek iş süreçlerini ve manuel iş akışlarını otomatikleştirir.
  • Veri bütünlüğünü ve öngörüleri geliştirir.
  • Veri entegrasyonlarını ve aktarımlarını yüksek hızda aktarmanıza olanak tanır.
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER