Dynamics 365 Proje YönetimiDynamics 365 Proje Yönetimi
Yazılım Çözümleri | Dynamics 365 CRM|
Dynamics 365 Proje Yönetimi
Gelişmiş Proje Yönetimiyle Başarıyı Destekleyin

Dynamics 365 Proje Yönetimi

Dynamics 365 Proje Yönetimi, tek bir uygulamada daha fazla anlaşma kazanmak, teslimatı hızlandırmak, çalışanları güçlendirmek ve karlılığı en üst düzeye çıkarmak için satış, kaynak bulma, proje yönetimi ve finans ekiplerinizi birbirine bağlar. Uygulama, hizmet tabanlı işletmelerin ve ekiplerin tüm işlevsel sütunlarında uzmanlığımızın derinliğini ve mevcut uygulamaları geliştirerek proje tabanlı organizasyon başarısı sağlar. Anlaşma yönetiminden finansa kadar proje operasyonlarınızı yürütmek için ihtiyacınız olan her şey tek bir uygulamada.
 
Olağanüstü Anlaşma Yönetimi Deneyimleri Sunun: Daha iyi sözleşme yönetimi ve daha doğru proje teklifleri, tahmin, tahmin ve kapsam ile daha fazla teklif kazanın.
 
Zaman Takibini ve Gider Yönetimini Basitleştirin: Daha hızlı geri ödeme ve müşteri faturalandırması için hareket halindeyken zaman ve gider girişlerini gönderin, onaylayın, işleyin ve uzlaştırın.
 
Gelişmiş Proje Yönetimi Yoluyla Başarıyı Teşvik Edin: Kanban panoları ve Gantt çizelgeleri dahil olmak üzere kullanımı kolay yerleşik Microsoft Project özellikleriyle projeleri esnek bir şekilde yönetin.
 
Aerodinamik Proje Finansalları ile Karlılığı En Üst Düzeye Çıkarın: Proje muhasebenizi daha doğru yönetin ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ile uyumlu geliri tanıyın.
 
Kaynak Kullanımını Optimize Edin: İçgörüler, zamanlama, yönetişim ve beceri eşleştirme için kaynak sağlayarak doğru projelerde doğru kişilere sahip olduğunuzdan emin olun.
 
Başarıya Ulaşmak için İş Zekasını Geliştirin: Proje satışlarınızın ve finansal verilerinizin birleştirilmiş görünümünden eyleme dönüştürülebilir içgörüleri kullanarak pazar taleplerine hızla uyum sağlayın.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER