Dynamics 365 SatışDynamics 365 Satış
Yazılım Çözümleri | Dynamics 365 CRM|
Dynamics 365 Satış
Microsoft Ayrıcalıklarına ve En Doğru Çözümlere Ulaşmak için BBS’yi Tercih Edin

Dynamics 365 Satış

Dynamics 365 Satış, her kuruluşa müşterilerini ve satın almak istedikleri yolu anlayarak daha fazla satış yapma yetkisi veren pazar lideri satış aracıdır. Gücü veri, zeka ve insanların sevdiği deneyimlerle desteklenmektedir. Dynamics 365 Satış, müşteri ilişkisine odaklanır. Kuruluşların müşteri ihtiyaçlarını anlamasına yardımcı olur, daha alakalı ve özgün etkileşimler sağlar ve satış yapmanızı daha verimli hale getirir.
 
Dynamics 365 Satış ile günümüzün sahip olması gereken dijital satış ve gerçek zamanlı etkileşimle satın alma deneyimlerini yükselterek satış gücü otomasyonunun ötesine geçin.
 
Daha fazla anlaşma yapın: Daha güçlü ilişkiler bulun ve kurun. Üretkenliği ve performansı artırın. Müşterilerin tek bir görünümünü elde edin.
 
İç görü temelli satışı hızlandırın: Kişiselleştirilmiş uygun ölçekli satış sayesinde, satış ekipleri ile müşteriler arasında müşterilerin tercih ettiği kanal üzerinden bağlantı kurun.
 
Ekip çalışmasıyla yeni müşteriler kazanın: Microsoft Teams ve Dynamics 365 Sales sayesinde, satış görevlileri ile müşteriler arasında müşterilerin tercih ettiği iletişim kanalları üzerinden bağlantı kurun.
 
Yapay zeka ile gelirinizi artırın: Önerilen sonraki en iyi eylemlerle satış döngülerini daha etkin hale getirin ve tamamlanma eğilimi en iyi olan en yüksek öncelikli etkinliğe yoğunlaşın.
 
Potansiyel satışları güvenle tahmin edin ve yönetin: Gelir dalgalanmalarını tahmin edin ve huninin tepesi ile tabanı arasındaki odak alanlarını vurgulayın.
 
Geri bildirimlerle müşteri çağrılarını iyileştirin: Müşteri duygusu, rekabetçi piyasa, müşteri duyarlılığı ve telefon görüşmelerindeki öncelikler hakkındaki anlık iç görüler alın.
 
Kullanmakta olduğunuz uygulamaları otomatikleştirilmiş satış ve pazarlama süreçlerine dönüştürün: Dynamics 365'i daha değerli ilişkiler kurmak, sürekli olarak olumlu müşteri deneyimleri oluşturmak ve müşterilerinizin beklentilerini aşmak için kullanın.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER