Dynamics 365 Saha ServisDynamics 365 Saha Servis
Yazılım Çözümleri |
Dynamics 365 Saha Servis
Hizmet Sorunlarını Daha Farkedilmeden Çözün

Dynamics 365 Saha Servis

Dynamics 365 Saha Servis, müşterilerin, müşteri odaklı deneyimler sunmak için kişileri, yerleri ve nesneleri birbirine bağlayarak hizmet operasyonlarını dönüştürmesine olanak tanıyan uçtan uca bir çözümdür. Saha Servis, kuruluşların reaktif olmaktan proaktif veya tahmine dayalı saha hizmeti sağlamaya ve sonuca dayalı hizmet veya "hizmet olarak her şey" gibi yeni iş modellerini benimsemeye geçmelerini sağlar.
 
Dynamics 365 Saha Servis Çeşitli Alanlarda Zengin Senaryolar Sunar
  • Daha hızlı değer elde etme süresi ve Saha Servis'i üretken ortamlarda kullanma yeteneği için kolaylaştırılmış ilk katılım deneyimi.
  • Saha Servis mobilde bilgi yönetimi veya sanal aracılar gibi yeteneklerle güçlendirilen gelişmiş teknisyen.
  • Şirketlerin müşterileriyle yakın iletişim içinde olmaları için kapsamlı müşteri etkileşimi yetenekleri.
Proaktif Hizmet Sunun: Müşterileriniz bir sorun olduğunu anlamadan hizmet sorunlarını tahmin ederek, tespit ederek ve çözerek tutarlı ve güvenilir operasyonlar sağlayın.
 
AI ile Zamanlamayı Optimize Edin: Teknisyenleri en çok ihtiyaç duydukları zaman ve yere göndererek kaynakları ve maliyetleri optimize ederken olağanüstü yerinde müşteri deneyimleri sunun.
 
Tek Seferde Düzeltme Çözünürlüğü Sağlayın: Teknisyenlere ve servis yöneticilerine sorunları ilk seferde çözmek için ihtiyaç duydukları doğru araçları ve bilgileri vererek müşteri güveni ve sadakati oluşturun.
 
İşletmenizi Dönüştürün: Planlanmış bir hizmet modelinden IoT verileri tarafından tetiklenen tam zamanında tahmine dayalı bakıma geçerek maliyet merkezinizi bir kâr merkezine dönüştürün.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER