Dynamics 365 Müşteri ServisiDynamics 365 Müşteri Servisi
Yazılım Çözümleri |
Dynamics 365 Müşteri Servisi
Yaşam Boyu Sadık Kalacak Müşteriler Kazanmanıza Yardımcı Olalım

Dynamics 365 Müşteri Servisi

Dynamics 365 Müşteri Servisi, müşteri katılımının birden çok kanalında kendi kendine ve yardımlı hizmet senaryolarını kapsayan, müşteri desteği için uçtan uca bir hizmettir. Müşteri Hizmetleri, aracılar için kapsamlı ve verimli vaka yönlendirme ve yönetim sağlar. Ayrıca, iç görüler ve çok kanallı etkileşim için eklentiler sağlar ve bilgi yönetimi makalelerinin yazılmasına ve tüketilmesine olanak tanır.
 
Dynamics 365 Müşteri Servisi ile sanal aracılar ve zengin bilgi tabanı portalleriyle self servisi otomatikleştirerek tüm kanallarda tutarlı, bağlantılı destek sağlayan uçtan uca çözümü keşfedin.
 
Müşterilere Beklentilerinden Daha Fazlasını Sunun: Daha hızlı bir şekilde olumlu müşteri deneyimleri sunun. Kaynakları iyileştirin ve teknisyenlerin daha verimli hale gelmelerine yardımcı olun. Operasyonel maliyetleri azaltın.
 
Self Servis Destek Seçeneği Sağlayın: Self servisi sanal temsilciler ve zengin bilgi bankası portalleriyle otomatikleştirin.
 
Müşteri Etkileşimlerini Uyarlayın: Bağlantılı deneyimlerle müşteri etkileşimlerini kişiselleştirin.
 
Temsilci Etkililiğini Yükseltin: Temsilcileri doğru zamanda doğru bilgilerle donatan yapay zekaya dayalı üretkenlik araçlarını kullanarak vaka çözümünde tahmin yürütmeyi ortadan kaldırın. Özelleştirilmiş deneyimlerle müşteri etkileşimlerini kişiselleştirin.
 
Servis İşlemlerini İyileştirin: Temsilci ve müşteri deneyimlerini iyileştirmek için yapay zeka odaklı içgörülerden ve analitikten yararlanarak temsilcilere, müşterinin profiline ve destek ekibinizle olan önceki etkileşimlerine ilişkin bütünsel bir görünüm verin.
 
Müşterilerin Kendi İstedikleri Şekilde Etkileşim Kurmalarına Yardımcı Olun: Çok kanallı desteğe sahip olarak müşterilerle tercih ettikleri kanalda etkileşim kurun. Çok kanallı destek, tümü birleşik bir aracı masaüstünden ses, sohbet, SMS, Facebook Messenger, WhatsApp, WeChat, Twitter DM ve Line dahil olmak üzere kanallar arasında tutarlı, bağlantılı deneyimler sunar.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER