BBS WebinarBBS Webinar
Yazılım Çözümleri | Dynamics 365 CRM|
BBS Webinar
Etkileşimli Web Seminerleri ve Etkinlikler Aracılığıyla Kitlelerle Bağlantı Kurun

BBS Webinar

Dynamics 365 üzerinde Webinar oluşturma ve takip sistemidir. Müşterilerinizle bulundukları yerde tanışın. Etkileşimli web seminerleri ve etkinlikler aracılığıyla kitlelerle bağlantı kurun.
 
BBS Webinar Süreci Nasıl İşlemektedir?
 
Webinar Tanımlama: Webinar Tanımları ekranından yeni bir webinar tanımlanır. Webinar Adı, Webinar Linki, Başlangıç Tarihi, Bitiş Tarihi Hatırlatma Tarihi, Otomatik Onaylansın Mı? bilgileri doldurulur.
 
Hatırlatma Tarihi: Webinar saati yaklaştığında katılımcılara mailin gönderileceği tarihtir.
 
Otomatik Onaylama: Otomatik Onaylansın mı? Evet olarak işaretlenirse; Webinara kaydolan tüm kullanıcıların Webinara Katılabilir Mi? alanı “Uygun” olarak doldurulur ve hatırlatma tarihi geldiğinde, hatırlatma maili gönderilir.
 
İşaretlenmemesi halinde bu alan varsayılan olarak sistem tarafından ‘Beklemede' olarak ayarlanır. Daha sonra kaydolan kullanıcılardan Webinara katılması istenenlerin Webinara Katılabilir Mi? Alanı “Uygun” olarak seçilip kaydedilebilir.
 
Webinar Kayıt Formu Linki Oluşturulması: Webinar için gerekli bilgiler girilip kaydedildikten sonra otomatik olarak sistem tarafından Webinar Kayıt Formu Linki oluşturulur.
 
Webinar Kayıt Formu: Webinara katılmak isteyen kullanıcıların, kaydolacağı formdur.
 
Kayıt Olan Kullanıcıları Görme: Webinar Tanımları Ekranında Webinara katılan kullanıcılar, ‘Kayıt Olan Kullanıcılar' bölümünden görülür.
 
Hatırlatma Maili Şablonunu Hazırlama: İnternette yayınlanmış bir resim kopyalanır, alt tarafta gösterilen bölüme yapıştırılır.
 
Köprü Ekleme: Resim Simgesine tıklanır, Webinar linki yapıştırılır. Bu işlem, resmin üzerine tıklandığında Webinarın sayfasına gitmeyi sağlar.
 

Müşteriye Ne Fayda Sağlar?
  • Web semineri özellikleri, büyük etkinliklere ev sahipliği yapmak için gereken yapıyı ve bunları teslim etme basitliğini bir araya getirir.
  • Konferans tasarlamak için gereken zaman ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Temel performans göstergelerini sunar ve hepsi aynı arabirimde bulunur.
  • Çevrimiçi tutulduğunda dolayı hem katılımcılar hem de semineri gerçekleştirenler için son derece kullanışlıdır.
  • İletişim listenizle direkt bağlantı sayesinde katılımcı oluşturma probleminiz olmaz.
  • İstediğiniz form ve dizaynda davet tasarımları yapabilir, yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz.
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER