Felaket Kurtarma – İş SürekliliğiFelaket Kurtarma – İş Sürekliliği
Çözümler |
Felaket Kurtarma – İş Sürekliliği
Onarılması Zor Olan Kayıplara Yol Açılmadan Sizin için Felaket Kurtarma Planı Oluşturalım

Felaket Kurtarma – İş Sürekliliği

İngiliz filozof Francis Bacon'ın meşhur sözü; “bilgi güçtür”.
 
BT sistemlerinin kesintisiz çalışması, bilgi ve verinin kaybolmaması ve her an ulaşılabilir olması kurumlar için son derece önemlidir. Bilişim Teknolojilerindeki “felaket” tanımında şüphesiz deprem, sel baskını ve yangın gibi afetler sonucu veri merkezinin yok olması yanı sıra uzun süreli elektrik kesintileri, kötü niyetli hacker saldırıları gibi ihtimaller de yer almaktadır.
 
BBS, risk analizi ve yıkım onarım planının hazırlanması ile BT hizmetlerinin sürekliliği için teknolojik altyapının sağlanması konularında müşterilerine Ankara veri merkezinden felaket kurtarma çözüm ve hizmetleri sunmaktadır. Sistemlerin en kısa sürede, en az veri kaybı ile (mümkünse kayıpsız) çalışarak kullanıcıların kesintilerden en az düzeyde etkilenmeleri amaçlanmaktadır.
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resmi
GÖNDER