Kimlik ve Erişim Yönetimi (IDM-IAM) Kimlik ve Erişim Yönetimi (IDM-IAM)
Yazılım Çözümleri |
Kimlik ve Erişim Yönetimi (IDM-IAM)
Kimlik ve Erişim Güvenliğine Önem Veren Kurumlar IBM Security Identity and Access Manager (ISIM) Çözümünü Tercih Ediyorlar

Kimlik ve Erişim Yönetimi (IDM-IAM)

Kimlik ve erişim yönetimi (IDM-IAM) programları, güvenlik ve risk yöneticilerine kişilerin, “hizmetlerin ve nesnelerin kimliklerini ve yetkilerini” yönetmek için kapsamlı uygulamalar, süreçler ve teknolojiler sağlar.
 
Kimlik ve erişim yönetimi (IDM-IAM), güvenlik ve yasal düzenlemelere uyum bakımından asli önem taşımaktadır. Hibrit bulut ortamlarında ve önde gelen IAM ürünleri platformlarında çözümler tasarlamanıza ve bu çözümleri yönetmenize yardımcı olacak BBS kimlik ve güvenlik uzmanlarının sunacağı destek, doğru beceriler ve strateji ile bu zorlu görevi kolaylaştırabilirsiniz.
 
BBS, Kurumlar için hizmet verdiği Kurumsal projelerinde IBM Security Identity and Access Manager (ISIM) çözümünü tercih etmektedir.
 
İşletmenizi koruyun: Doğru insanların doğru erişime sahip olduğundan emin olun ve oturum açarken ve oturumları süresince kullanıcıların kimliklerini doğrulayın. Kullanıcıların erişimini değiştirmek için daha akıllı, daha bilinçli kararlar almak üzere yapay zekayı kullanarak aykırılıkları ve zararlı olabilecek yetki kombinasyonlarını ortaya çıkaracaksınız.
 
Dijital dönüşüme olanak sağlayın: Bulut üzerinde, şirket içinde veya bir hibrit bulutta olması fark etmeksizin kaynaklara ve uygulamalara erişimi hızla sağlayın. İster kurumsal kullanıcılara ister ayrıcalıklı yöneticilere veya tüketicilere erişim sağlıyor olun, kullanıcılarınızın beklediği sorunsuz deneyimi sunabilirsiniz.
 
Uygunluk sağlayın: Yönetmelikler sürekli olarak değişir. Bugün SOX, GDPR ve PSD2 yürürlükte, yarın ise başkaları olacak. Erişim sertifikalarını, katılım ve ayrılmaları, görevler ayrılığı ihlallerini merkezi olarak yönetebilir ve bu şekilde yürürlüğe giren yeni yasal düzenlemeleri karşılamak için hazır olabilirsiniz. Mevzuata uygunluk yönetiminin daha sistematik bir şekilde elde edilmesini ve sürdürülmesini sağlamanıza yardımcı olur.
 

IBM Security Identity and Access Manager ile
 • Akıllı, modern kimlik çözümleri, sıfır güven stratejisinin temelini oluşturarak her kullanıcı, varlık ve veri etkileşimi için sorunsuz ve güvenli bir deneyim sağlar.
 • İster müşteriler ister potansiyel müşteriler veya vatandaşlar olsun, harici kullanıcılar için ilgi çekici, modern ve güvenli dijital deneyimler tasarlayın. Kuruluşunuzu, bir tüketici kimlik programını doğru bir şekilde belirlemek ve yönetmek üzere konumlandırın.
 • Erişim hakları verin, herhangi bir cihazdan tek oturum açma sağlayın, çok faktörlü kimlik doğrulamasıyla güvenliği artırın, kullanıcı yaşam çevrimi yönetimini etkinleştirin, ayrıcalıklı hesapları koruyun ve çok daha fazlasını yapın.
 • Denetim bulgularını iyileştirme maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

BBS, deneyimli ve yetkin yazılımcı kadrosu ile müşterilerine uzun yıllardır aşağıdaki hizmetleri başarılı şekilde sunmaktadır.
 • Sistem Kurulumu
 • Küme Yapılandırılması (Cluster)
 • Sistem Yöneticisi ve Son Kullanıcı Eğitimleri
 • Health-check
 • Sistem Geçişi (Migration)
 • Versiyon Güncellemesi
 • Bakım & Destek
 • Danışmanlık & Uygulama Geliştirme
 • Entegrasyon
 • Performans İzleme ve Monitoring
 
Bilgi Birikim Sistemleri, müşteriye “doğru çözüm” sunmanın en büyük değer olduğuna inanır. Belirlenen proje bütçesine sadık kalmayı ve zamanında teslim etmeyi amaçlayarak bu alanda yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda yetkin ve deneyimli personeli ile birçok başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Yaptığımız işleri tanıtma ve size de doğru çözümü sunmamız için lütfen izin verin size ulaşalım.
İletişim Formu
Guvenlik Resim
GÖNDER